O firmie

O firmie


Szybka i profesjonalna pomoc w przejęciu leasingu


Jesteś związany umową leasingową, której chcesz się pozbyć? Jesteś w dobrym miejscu .


Specjalizujemy się w pomaganiu osobom indywidualnym i firmom w załatwianiu formalności związanych z pozbyciem się kłopotliwych kredytów. Zajmujemy się skupowaniem leasingów samochodowych, pojazdów ciężarowych, a także osobowych.


Wieloletnie doświadczenie i zespół ekspertów specjalizujących się w kredytach i leasingach, pozwala nam skutecznie sprostać każdemu wyzwaniu i załatwić każdą nawet najbardziej skomplikowaną sprawę.


Dzięki ułatwionej procedurze skracamy maksymalnie czas przejęcia leasingu przez naszą firmę. W rezultacie umożliwiamy uwolnienie się od umowy leasingowej w krótkim czasie.


Niezawodność i skuteczność oraz możliwość przejęcia każdego typu leasingu sprawia, że współpraca z nami jest w pełni satysfakcjonująca..


Pomogliśmy klientom w całej Polsce, którzy posiadali leasing w różnych bankach. Niezależnie od wielkości rat, a także okresu spłaty przejmiemy Twój Leasing!

Dlaczego warto?


Szybka pomoc w niespodziewanych sytuacjach

Utrata pracy, nowe wydatki, problem ze spłatą rat... Jeśli leasing stał się dla Ciebie kłopotliwy i chcesz się go pozbyć służymy kompleksową pomocą.

Minimum formalności

Gwarantujemy ułatwioną procedurę w przejmowaniu leasingu, dzięki czemu cały proces przebiega szybko i bez komplikacji.

Bezpłatne doradztwo ekspertów

Doradzamy najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnej sytuacji i proponujemy bezpłatną wstępną konsultację, po której podejmiesz decyzję o współpracy.